TabX Okul Öncesi

TabX Okul Öncesi İletişim Defteri Tarih Oluyor!

TabX uygulaması ile velilerle tüm iletişimi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Velilerin öğrencilerle ilgili merak ettiği bilgilere hızlı ve kolayca erişmesini sağlıyoruz. Günlük yemek listesi, öğrencilerin yeme düzeni takibi, uyku düzeni takibi, boy kilo ölçümleri, devamsızlık kayıtları, günlük verilen derslerin listelenmesi ve revir takibi gibi birçok bilgiyi uygulama üzerinden velilerle paylaşabiliyor. Bunlara ek olarak velilerin uygulama üzerinden kolayca randevu talep etmesi de mümkün, randevu almak istedikleri öğretmenin uygun olduğu saatleri görüntüleyerek tek tıklamayla randevu oluşturulabiliyor. İletişim defterini ortadan kaldırıyor ve her şey uygulama üzerinden yönetilip paylaşılabilir kılıyoruz.

Takdir edersiniz ki günümüzde sosyal medya üzerinden öğrencilerle ilgili fotoğrafların paylaşımı durumunda resmi bakımdan sıkıntılar yaşanabiliyor. Fotoğrafları uygulama üzerinden albümler oluşturarak paylaşarak öğrenci ve velilerin bu fotoğraflara erişmesi daha kolay ve güvenli hale geliyor. Bu modülün kullanımı sırasında her bir fotoğraf için açıklama da yazabiliyorsunuz.

Son olarak servis takip modülü ile her öğrenci için tanımlanan servisin uygulama üzerinden takibi yapılabiliyor. Her bir servis için rota oluşturuluyor ve bu rota üzerinde hangi öğrencilerin hangi sıra ile alınacağı bilgisi tutuluyor. Bu sayede servis öğrencinin evine ulaşmadan veliye yollanan bir bildirim ile bu bilgi iletilmiş oluyor. Aynı şekilde servis okula vardığında ve okuldan çıktığında  da bildirim gönderilerek bu bilgiler iletiliyor. Her öğrenci için günde dört kez sistem tarafından, kullanıcı etkisinden bağımsız olarak otomatik mesaj gönderilmiş oluyor. Böylece servis veya öğrencinin beklemesine de gerek kalmıyor.

TabX aynı zamanda müşteriyle ilişkilerin de güncel kalmasını sağlıyor. CRM modülü ile müşterilerle yapılan görüşme bilgisi kayıt altında tutuluyor ve  istendiğinde raporlanabiliyor. Ödeme takip özelliği ile de ödeme planı oluşturma, sözleşmeyi basma, senetleri basma, fatura basma, ödeme alma, tahsilat makbuzu basma ve rapor alma işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

MODÜLLERİMİZ

https://www.metropoltr.com/ https://www.maxicasinotr.com/