Öğretmen Modülleri

Öğretmen Modülleri

 • Aile Etkinlikleri

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  1
  (1)
  AİLE ETKİNLİKLERİ Aile Etkinlikleri Modülünü kullanarak okul içinde veli ve öğrencilerinizle yaptığınız tüm etkinlikler için katılım sertifikası hazırlayabilirsiniz.
 • Anaokulu

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  1
  (1)

  Akademik Takvim modülünü kullanarak okul içinde gerçekleştirilen sınavları, etütleri ve projeleri vb. tüm akademik etkinlikleri planlayabilir; kampüs içinde ilgili sınıf, şube ve kişilerle paylaşabilirsiniz.

 • Devamsızlık

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  1
  (1)
  DEVAMSIZLIK Devamsızlık Modülünü kullanarak okullardaki tüm devamsızlık işlemlerini yönetebilirsiniz. İşlenen devamsızlık veli ve öğrencilere anında bildirim yoluyla iletilebilir. Sms Modülü ile senkron çalıştığından ayrıca sms de gönderilebilir. Öğretmenler online olarak cep telefonlarından devamsızlık işlemlerini gerçekleştirebilirler. Devamsızlık alındığında veli ve öğrenciler TabX uygulaması üzerinden anında devamsızlık takibi gerçekleştirebilirler.
 • E – İçerik

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  1
  (1)
  E - İÇERİK E-İçerik modülü kullanarak okullarınızda kullanılan tüm ders içeriklerini tek bir platformda toplayabilirsiniz. Google Drive mantığında çalışan e-içerik modülünü kullanarak ders içeriklerinizi ve gerekli belgeleri depolama şansına sahip olursunuz. Bu içerikleri öğretmenler öğrencileriyle ve zümreleri ile dosya paylaşmak için kullanabilir. Ayrıca idare tarafından da idari personel ile ortak kullanabilecekleri dosyalama ve paylaşma kurguları [...]
 • Etüt Programı

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  1
  (1)
  ETÜT PROGRAMI Etüt Programı modülünü kullanarak okulunuzdaki etüt saatlerini planlayabilirsiniz. Etüt saatlerini belirlerken doğrudan bir şubeye etüt atayabileceğiniz gibi bir gruba veya sadece bir kişiye de etüt saati verebilirsiniz. Çakılı etüt özelliğini kullanarak gün veya haftalık etüt tekrarı gerçekleştirebilirsiniz. Etüt saatlerini planlarken öğrencilerden etüt talebi alabilir ve sınırlandırabilirsiniz.  Öğrenciler  & veliler kendi ekranlarından etüt talebinde bulunurken, girdikleri [...]
 • Galeri

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  1
  (1)
  GALERİ Galeri modülünü kullanarak öğrencilerinizle ve velilerle fotoğraf / video paylaşabilir bu fotoğraf / videolardan albümler oluşturabilirsiniz. Bu albümleri sadece paylaşmak istenen sınıf ve şubeler ile paylaşabilme şansına sahipsiniz. Paylaşım yapıldığı anda kullanıcılara bildirim gönderilir.
 • Gelişim Raporları

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  1
  (1)
  GELİŞİM RAPORLARI Gelişim Raporları modülünü kullanarak çeşitli rubrikler geliştirebilirsiniz. Davranış karneleri, anaokulu karneleri ve ara karneler hazırlayabilirsiniz. Örneğin genel müdürlük ölçme değerlendirme birimi tarafından hazırlanan anaokulu gelişim raporu okullara anında sistem üzerinden gönderilebilir. Öğretmenler online olarak raporları doldurabilirler. Veli ve öğrenciler profil ekranları modülünü kullanarak karnelere erişebilirler. Tüm bu raporlar genel müdürlük & okullar tarafından [...]
 • İhtiyaç Listesi

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  1
  (1)
  İHTİYAÇ LİSTESİ İhtiyaç Listesi Modülünü kullanarak okul idari ve akademik personeli online olarak okul idareci veya modül yetkilisine ihtiyaç taleplerini iletebilir. Bu talepler modül altında depolanır. İhtiyaç talep onayı modül yetkilisine aittir. 3 gün içinde onaylama işlemi yapılmazsa talep sistem tarafından otomatik olarak onaylanır.
 • Kulüpler

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  1
  (1)
  KULÜPLER Kulüpler modülünü kullanarak okulunuz kulüp faaliyetlerini yönetebilirsiniz. Kulüp ve öğrenciler eşleştirildikten sonra öğretmenler online olarak kulüp yoklaması alabilirler.
https://www.metropoltr.com/ https://www.maxicasinotr.com/