TabX Nedir?

TABX NEDİR?

Tümüyle Türkiye’de geliştirdiğimiz TabX, yapısı itibariyle bir okul ve öğretim yönetim sistemidir.
TabX’i sistem olarak tanımlamamızın nedeni, kurumunuzdaki tüm süreçleri birbiriyle ilişkili olarak, bir bütünlük içinde yönetmenize yardımcı olmasıdır. TabX’in kurumlara sağlayacağı en önemli avantaj, tüm akademik ve idari işlerin sistem üzerinden yürütülebilmesi, burada saklanabilmesi ve yıl bazında karşılaştırmalar yapılabilmesidir. Ayrıca genel müdürlük yapısı kullanılarak tüm okulların ortak yürüteceği bazı süreçlerin yönetimi, kontrolü ve raporlanması da tek noktadan sağlanabilmektedir.

TabX kullanıcı dostu, en yeni teknolojileri kullanan, modüler ve genişlemeye uygun yapısı sayesinde farklı kurgulara cevap verebilecek bir sistemdir. Kurumlar farklı ihtiyaçlarına cevap alabilecek şekilde istediği modül gruplarını kullanacağı için, ihtiyacı olmayan modüllerin maliyetini yüklenmez. TabX Okul ve Öğretim Yönetim Sistemi’yle tanışın, teknolojiyi doğru ve etkili kullanarak eğitim kurumunuza artı değer katın.

TabX’ in Avantajları Nelerdir?

  • Kullanımı çok kolaydır, kurulum gerekmez hemen kullanılmaya başlanabilir.
  • Birden fazla okulu ve kampüsü tek noktadan yönetebilir.
  • Kullanacağınız akıllı cihazın marka ve modelini düşünmenize gerek kalmaz her cihazda çalışır.
  • TabX App ile öğrenci servisinin nerede olduğu bile görülebilir.
  • Veli öğrencisini merak etmez, çünkü TabX takip eder.
  • Tüm teknolojik yenilikleri izler ve hemen kendini geliştirir.
  • Güncellemeleri otomatik olarak yükler, size bilgi verir.
  • Silverlight ve Flash Player gibi eklentiler kurmanıza gerek kalmaz.
  • Bilgilerinizin güvenliğinden şüphe etmezsiniz

İster bir okulunuz olsun, ister kampüsünüz veya kampüsleriniz. Siz dert etmeyin, TabX Okul ve Öğretim Yönetim Sistemi süreçlerin tümünü yönetir, yönetim kuruluna da rapor verir. TabX kullanıcı dostu, en yeni teknolojileri kullanan, modüler ve genişlemeye uygun yapısı sayesinde farklı kurgulara cevap verebilecek bir sistemdir. Kurumlar farklı ihtiyaçlarına cevap alabilecek şekilde istediği modül gruplarını kullanacağı için, ihtiyacı olmayan modüllerin maliyetini de yüklenmemiş olur.

Tüm Sorularınız İçin Eğitim Destek Hattımız:  (0212) 323 60 00

Demo Talebi İçin Tıklayın! 

https://www.metropoltr.com/ https://www.maxicasinotr.com/