Çözüm Ortaklarımız

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Vitamin: TabX Online Öğrenme Platformu Vitamin ile entegre olarak çalışır. İdareciler, Öğretmenler, Veliler ve Öğrenciler TabX şifrelerini kullanarak Vitaminin dijital içeriklerine ve öğrenme ortamına erişebilirler. Vitamin hizmetinin ayrıca satın alınması gerekmektedir.

Detaylı Bilgi İçin: https://www.netgsm.com.tr/

Morpa Kampüs: TabX Online Öğrenme Platformu Morpa ile entegre olarak çalışır. İdareciler, Öğretmenler, Veliler ve Öğrenciler TabX şifrelerini kullanarak Morpa’nın dijital içeriklerine ve öğrenme ortamına erişebilirler. Vitamin hizmetinin ayrıca satın alınması gerekmektedir.

Detaylı Bilgi İçin: https://www.morpakampus.com/anasayfa

Net GSM: Sms Modülümüz ile entegre çalışan Sms platformlarından bir tanesidir. Bu firmadan Sms satın alabilir ve Sms modülümüzü aktif hale getirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin: https://www.netgsm.com.tr/

Mobil Dev: Sms Modülümüz ile entegre çalışan Sms platformlarından bir tanesidir. Bu firmadan Sms satın alabilir ve Sms modülümüzü aktif hale getirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin: http://www.mobildev.com/

Pasifik Panel: Sms Modülümüz ile entegre çalışan Sms platformlarından bir tanesidir. Bu firmadan Sms satın alabilir ve Sms modülümüzü aktif hale getirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin: https://pasifiktelekom.com.tr/

Bizim Hesap: Ödeme Takip Modülümüz ile entegre çalışan Muhasebe platformudur.

Detaylı Bilgi İçin: https://bizimhesap.com

https://www.metropoltr.com/ https://www.maxicasinotr.com/